Ovil Zeytinleri Misyon & Vizyon

Marka kent Akhisar’ın Medar kasabasında kurulan ve 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren fabrikamız, zeytin işletmeciliğine 2005 yılından bu yana, Ovil markası adı altında iş dünyasında yerini almıştır.

Adım attığımız ilk günden itibaren zeytincilikte temel prensiplerimiz; öncelikle kaliteli hizmet anlayışı ile üretim yapmak ve müşterilerin gözünde güven duygusu oluşturmaktır. İlke edinilen bu temel prensipler ile kısa zamanda bayii ve müşteri ağımızı genişleterek, işletmemizin yalnızca ulusal pazarda değil uluslararası pazar payında da hak ettiği yeri alarak ülke ekonomisine destek olmakla birlikte, ülkemizin istihdam ihtiyacını karşılamak adına üzerine düşen görevi yerine getirmektedir.

İşletmemiz bugün üretim faaliyetlerini 3500 metre kare kapalı alanda gerçekleştirerek, yıllık 2400 ton zeytin işleme kapasitesine sahiptir.

Sezonda müstahsilden aldığımız organik zeytinleri gerekli işlemlere tabii tuttuktan sonra steril depolarımızda stoklayıp, yıl içerisinde müşterilerimize sıhhî koşullarda, gıda mühendislerimizin kontrolü doğrultusunda paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ovil zeytinleri, gıda sektöründe güvenilirliği ve kalitesi ile örnek bir marka olma yolunda ilerlemeyi ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkararak, mevcut şikayetleri de minimuma indirgemeyi vizyon edinmiştir.

Ovil ailesi olarak; geniş ürün yelpazemiz ile sofralarınıza enfes tatlar sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin gururunu yaşamaktayız….